| danielascumpika a întrebat:

Buna
va rog din suflet sa ma ajutati
ce as putea sa-i cumpar prietenului meu de craciun?

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Un ceas, un portofel, un obiect personalizat sau un obiect haios(o sticla de bere legata cu lanturi etc), un biblou ingeras(cu mesajuk tu esti ingerasul meu), o bluza, etc

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Sincer. : Ai putea sa-i cumperi :
- Un ursuletz
- O perina cu poza sau cu nume...
- Un set de parfum si ce mai e prin setul ala
- un inel
- o bratara
- un lantz
- ai putea sa pui in rama o poza cu voi si pe langa mai ceva
- un urs mareeeeeeeeeeeee
- un mos craciun...,
si mai sunt multe dar acum nu imi vin in minte

| Reparatoru a răspuns:

Pai depinde cati ani are prietenul tau! daca ai bani multi poti sa-i cumperi o masina, daca nu limiteazate la un telefon sau un mp4.sau si un card de memorie pentru tel.depinde si de ocupatia lui, este elev? atunci poti sa-i cumperi o chitara.etc