| simonel123 a întrebat:

Buna va rog foarte frumos sa imi ziceti ce sa fac. Acum cateva zile iubita mea sa despartit de mine si vreau sa o recastig inapoi cu sa fac asta?

Răspuns Câştigător
| Somebodyღ a răspuns:

Cu mare placere, am spus ceea ce mi-ar fi placut mie sa se intample. Si noi fetele suntem orgolioase in felul nostru, suntem deranjate de multe aspecte in ceea ce privesc relatiile, acum depinde de fiecare. Cred ca in cazul tau, ar fi foarte frumos sa te inarmezi cu o doza, asa substantiala, de sensibilitate, de romantism, dar si de maturitate in acelasi timp. Caut-o, fii sincer, afectuos, spune-i ceea ce simti cu adevarat, ca regreti ceea ce s-a intamplat si nu a fost cu vointa, pur si simplu, poate nu ti-ai dat seama, a gresi e omeneste.
Daca te iubeste sincer, va fi fericita ca o cauti, poate nu-ti va raspunde imediat, tot din orgoliu happy dar ii va face placere.
Sper sa fie bine happy

Lupta pentru dragostea ta happy

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

De ce s-a despărțit de tine?
Dacă i-ai greșit o cauți și îți repari greșeala. Dacă a plecat de bunăvoie, atunci nu mai are rost s-o cauți.

| DarkBlood32 a răspuns:

Iar pe noi ne doare adânc în cur.

| GigiMenta a răspuns:

Pai probabil ca v-ati despartit dintr-un motiv intemeiat daca nu pare ca vrea sa mai fiti impreun atunci evident las-o in oace daca nu arata-i in continuare ca o iubesti si ca nu vrei sa o pierzi

| WarriorInReserve a răspuns:

Ar trebui să înţelegeţi că o relaţie o dată terminată aşa trebuie să rămână.

| NoNameasdod a răspuns:

La cum vorbesti, nu ma mir ca s-a despartit de tine.

`recastig inapoi` [ daca zici `re`numai trebuie sa zici `inapoi` -> e pleonasm.Si vad ca virgulele nu iti prea plac, pentru ca nu vad nici una in fraza ta happy.

| Somebodyღ a răspuns:

Demonstreaza-i ca meriti o noua sansa, ca iti pasa de ea, ca regreti motivul pentru care s-a ajuns aici. Fii sincer si matur in acelasi timp, confera-i siguranta.

| simonel123 explică (pentru Somebodyღ):

Mersi mult pentru raspuns o sa incerc mersi ninalava

| Somebodyღ a răspuns (pentru simonel123):

Cu mare placere, am spus ceea ce mi-ar fi placut mie sa se intample. Si noi fetele suntem orgolioase in felul nostru, suntem deranjate de multe aspecte in ceea ce privesc relatiile, acum depinde de fiecare. Cred ca in cazul tau, ar fi foarte frumos sa te inarmezi cu o doza, asa substantiala, de sensibilitate, de romantism, dar si de maturitate in acelasi timp. Caut-o, fii sincer, afectuos, spune-i ceea ce simti cu adevarat, ca regreti ceea ce s-a intamplat si nu a fost cu vointa, pur si simplu, poate nu ti-ai dat seama, a gresi e omeneste.
Daca te iubeste sincer, va fi fericita ca o cauti, poate nu-ti va raspunde imediat, tot din orgoliu happy dar ii va face placere.
Sper sa fie bine happy

Lupta pentru dragostea ta happy