| Krmen14 a întrebat:

Va rog foarte mult sa-mi dati niste idei ce as putea sai daruiesc prietenului mei de ziua barbatului! Ii place rappul, fotbalul, culoarea albastru si e mega fac Skizzo Skillz! Va rog un link cu o poza orice ar fi dar sa fie ceva fain! funda la cele mai multe linkuri si vot la celelalte! multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Parfum; O noapte numai voi 2; Bilete la concertu lu Skizzo Skillz; O minge de fotbal; Ceas; Bratara etc...

1 răspuns:
| Alecssa a răspuns:

Ziua barbatului mah? raised eyebrows laughing
Pff... chiar nu stiu ce i.ai putea darui, e tare dificil thinking
I.ai si tu cave care sa fie legat de hobby. urile lui. Sau un parfum, ceva.
Stiu ca te.am ajutat enooorm de mult. laughing) Cu placere >big grin