| anonim_4396 a întrebat:

va rog frumos am nevoie de un sfat. acum 3-4 luni am cunoscut un baiat, si dupa o saptamana am fost impreuna.toate bune si frumoase. dar, dupa o perioada incepea sa vorbeasca urat cu mine, sa se ascunda cu mine( nu mai era ca la inceput). acum o luna m-am despartit de el, si el stie ca eu il iubesc si desi nu este cu mine ma atinga peste tot, pentru ca eu il las ca il plac, ma pupa, da semne ca m'ar place dar nu este cu mine.prietenii lui imi spun ca este cu cineva in prezent si ca era si acum 3 luni in perioada in care era cu mine.insa cineva mi-a spus sa nu aplec urechea la toti ca vor sa bage raca intre noi.de curand si'a gasit pe cineva ( el mi-a zis) si mi-a spus ca daca vreau sa mai fiu cu el sa'l caut.nu stiu ce sa mai fac cu el.sunt momente cand ma ignora si momente cand e numai cu mine.sa mai fiu cu el dupa atatea sau sa incerc sa'l uit? sper ca ati inteles ceva. DAU FUNDA LA CELE MAI MULTE ARGUMENTE PRIMITE, fara misto'uri va rogwinking

Răspuns Câştigător
| MsGringer a răspuns:

Eu zic sa-i dai ignor din viata ta!
Nu se merita sa te milogesti de un baiat sa-ti dea putina dragoste.
Si dupa cum ai explicat problema cred ca el vroia altceva de la tine.Cam ceea ce vor toti baietii.
Uita`l. Daca intr-adevar te iubeste o sa te caute zi si noapte sa zicem asa.Lasa`l un timp sa vezi daca te cauta si daca nu e clar ca nu te place.
Eu zic sa te desparti de el.Sa cauti baieti care merita, valorosi care stiu sa te aprecieze, sa fie langa tine la greu si la bine nu cei care cauta numai o distractie de o noapte sau mai stiu eu ce!
Sper ca am fost de ajutor.Succes!

12 răspunsuri:
| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Cauta altu care sa te merite sfatul meu

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Să-ţi fac un rezumat la ce am înţeles eu şi poate ai să vezi şi tu esenţa. Ai fost cu X, la început x s-a purtat ok cu tine după s-a plictisit şi nu-ţi acorda atenţie prin urmare v-aţi despărţit. Când vă mai întâlniţi tu îi permiţi orice lui X pentru că ai sentimente faţă de el chiar dacă el e posibil să fie cu altcineva şi din câte ai înţeles chiar e. Mi se pare că eşti naivă şi sincer vorbesc nu în sens rău dar sper că înţelegi asta. Într-o relaţie trebuie ca două persoane să lupte pentru a fi împreună, să încerce să fie ok. Din câte am văzut eu tu îl tratezi ca şi cum a-ţi fi împreună dar nu sunteţi. E vina ta pentru că îi permiţi. În locul tău nu i-aş vorbi, da atenţie? Eşti cea care îi alungă plictiseală când el nu are ce face. Îţi place rolul asta? Nu cred. Ia atitudine. Baftă!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu merita sa ii mai acorzi o sansa! Acest baiat nu stie ce vrea de la viata! cu tine o luna, 3 cu alta si iti spune tie sa il cauti? Cum si-a permis? De fapt, cine se crede? Spune-i ca nu s-a sfarsit lumea la el si ca mai exista o gramada de baieti care stiu sa aprecieze o fata si care sunt in stare sa isi formeze o relatie de lunga durata!

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Pai intr-o relatie este nevoie de echilibru de stabilitate de liniste.se pare ca el e tipul caruia ii plac evadarile.nu ii place sa stea doar cu o fata si sa o respecte. straight face

| WickedBoy a răspuns:

Baiatu asta
1. Fake and gay
2.Nu te merita pentru ca e fake(gay nu stiu daca e)laughing
3. Vrea sa faca sex cu tine si atat
4.Esti naiva ca il lasi
5.Se joaca cu sentimentele tale
6.Mai sunt baieti pe lumewinking
7. Uita'lwinking

| Honey_9348 a răspuns:

Bunaaa

si eu am trecut prin asta si iti spun ca nu merita pentru ca mereu o sa faca asa pentru ca stie daca il respinge cineva "lasa ba ca o am pe aia '' si tot asa chiar daca simti ceva puternic pentru el uital stiu ca e ceva greu gandeste-te ca la mine e si coleg de clasa dar incet o sa il uiti sper ca ti-am fost de ajutorr :*

| qLoveSmileღ a răspuns:

Huuua, soro uita'l pe lucian ca nu merita; x vezi ca am dreptate? toate fete sunt de acord cu mine. tbx, poate faci minunea astabatting eyelashes sper; x; x

| Byencutzz a răspuns:

Te inteleg perfect... e genu de baiat care a obtinut ceva si gata se linguseste p langa tine si dp ce te saruta etc te trateaza cu indiferenta, baietii sunt parsivi ai grija cu ei, niciun baiat nu merita sa te faca sa suferiwinking daca vezi ca se poarta rece cu tine si lumea iti zice ca este cu altcineva ar trebui sa o iei in seama dar cel mai bine este sa ai o discutie fata in fata cu el sa-i adresezi niste intrebari dupa fata iti dai seama daca minte sau nuwinking inca un sfat: din moment ce tu nu mai esti cu el nu-l lasa sa te atinga o sa creada ca poate face tot cu tine isi zice in sine: aa fata asta da ma iubeste e moarta dupa mine ma lasa sa o ating unde vreau" daca iti place de el nu-i arata fi misterioasawinking nu-i da tot asa dintr-o data

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor pentru sfaturi :* :*...

| alexa_6484 a răspuns:

O doamne esti la fel ca mine :X
acelasi caracter tongue
bafta!

| MsGringer a răspuns:

Merci de funda:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N'ai pentru ce :*. multumesc tuturor inca o data happy