| Yoana_7687 a întrebat:

va rog imi dati si mie cateva idei pentru a-l face gelos pe fostul prieten? Dau fundita pentru cele mai bune idei!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este fostul, la ce te mai omori atât? Nu te mai uita înapoi, nu a știut să te aprecieze.
Ignoranță totală și un zâmbet cald pe față.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Dmnestraight face
Pt ce naibii s`l faci genos?confused, la ce ar folosi asta?straight face
Oricum cu gelozia nu-l intorci inapoi, eventual in enervezi de o sa te urasca si mai mult oh go on.
Deci, vezi`ti de viata si lasa`l, daca vrei sa-l faci gelos poate te-a facut sa suferi, tu iarta`l, v-a primi ce merita.winking

| Hombre a răspuns:

Pai la creerii tai de gonflabila de asta esti buna, dar hai sa-ti dau o idee, impusca-te.

| Hombre a răspuns:

Adica noi gandim prost ca nu-ti dam idei sa-ti bati joc de fostul prieten!?!? Ce nesimtire, ramane cum am spus, creeri de gonflabila care se comporta ca o tută, multumita?

| Yoana_7687 explică:

Am cerut doar niste idei nu vreau oameni care sa ma ia la misto, imi pare rau daca atata ganditi si doar m judecati asta e! si nu sunt o copila cum ma faceti voi, nici nu stiti cati ani am pana la urma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Sh4d0W, dar tu esti dea dreptul nesimtit waiting, mi'ai luat cuvintele din gura! Nu ma mai joc phbbbbt.

Mai copilo tu nu sti cum sa iti faci peri albi in cap mai repede?
Pentru ce sa fie gelos, ca sa te tina din scurt, sa se indoiasca de fiecare litera care o scoti din gura, sa interpreteze orice ai spune.
De exemplu, tu ii zici : Azi am fost la scoala, mama, ce m-am distrat cu colegii.
Interpretarea unei persoane geloase : Gata, sigur m-a inselat! Sigur sa mozolit cu unu prin baie, poate au facut si sex waiting.

Eu iti zic ca nu asi nevoie de un partener care sa te tina din scurt, daca il iubesti lasa'l asa pentru ca o sa te saturi de gelozia lui si o sa incepi sa il inseli.