| Thesimplecat a întrebat:

Va rog sa imi tratati intrebarea cu seriozitate ma aflu intr-o situatie foarte ciudata. Inca am sentimemte pentru fostul meu dar eu am plecat in alt oras deoarece am dat la o scoala mai buna. Inainte sa plec noi am iesit cu grupul si la sfarsit am ramas doar noi 2 si am vb una alta pana am ajuns la fosta noastra relatie si am vb despre cat de fain a fost iar el a zis ca "ce naspa ca a trebuit sa strice el totul"( el s-a despartit de mine apoi s-a intors dar l-am refuzat). Oricum el mi-a dat o jucarie de plus care eu i-am zis mai demult ca imi place si a zis sa o pastrez ca amintire si chiar si acum mai vorbim uneori chiar daca mai rar. El s-a cuplat cu o fata din clasa a6a (noi suntem a 8a) si toti pana si prietenul lui spun ca nu o place si ca ii urata. Totusi, am auzit si ca el vrea sa se desparta de aia ca vrea sa incerce cu alta fata de la noi din clasa cu care el ma mai facea geloasa in trecut dar care nu vrea o relatie chiar daca se da la el. Sambata urmeaza sa ne intalnim si nu stiu cum sa ma comport cu el. Chiar l-am iubit si acum ma gandesc mult la el imi puteti spune va rog.ce credeti? Ma place sau ce se intampla? Ofer funda! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| GabrielGL a răspuns:

Buna e o intrebare frumoasa, sincer eu cred ca profita ca u il iubesti, a observat ca esti in limba dupa el scuze de cuvinte si profita, incearca sa uiti chiar daca nu e greu cauta alt baiat asa te iei cu altceva si dai toate lucrurile sau dac nu le vrea doneazale altor copiii si incearca sa treci peste cauta cineva care e serios cat de cat si spune-i fetei ca e neserios dar cand esti indragostita e greu sa vezi al; t ceva ...succes.

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Heh, fata aceea pentru el este cu mult mai frumoasa decat vei tu vreodata pentru restul lumii happy Cand vei intelege asta, vei fi fericita.

| sofisis a răspuns:

La clasa 8 a iubire? Fereasca... Nu te complica. La varsta voastra nu exista relatii la distanta. Nici macar relatii in adevaratul sens al cuvantului. O sa iti treaca simpatia fata de el. O sa intrii la liceu, lume noua etc...

| cyupaku a răspuns:

Distanta va strica relatia voastra

| sweetangels a răspuns:

Daca vrea sa incerce cu vulpea aia cu care te facea geloasa, e clar ca o place. uita-l...