| Deniix260 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu cateva trucuri sfaturi... cum as putea cuceri un baiat. dau funda:* mersii!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dai si tu pe langa el ...glume etc rautacioasa.asa cu o anumita masura ma rog mai ia-l si tu in brate asa din greseala te prefaci ca te-ai impiedicat sa te apropii de el.1 compliment asa pe colo colo dar sa nu bata la ochi si iti zic eu daca esti putin draguta baiatul e al tauwinkingwinking vrajeala asta functioneaza intotdeauna cand o aplica fetele