| sweetbutterfly a întrebat:

Va rog sa ma ajutatisad. Imi place de un baiat de la mine din clasa si am vazut ca si el se uita la mine cu alti ochihappy. Problema e ca ii mai place la o fata de el si am mai auzit ca si lui ii place de ea iar eu il plac foarte mult.sad. Va rog da-ti-mi si mie un sfat:! In afara de acela cu uitatul ca am incercat si nu reusescsad.

Răspuns Câştigător
| tonizza a răspuns:

Am si eu aceasta problema, ideea este ca el stie de acest lucru, dar idee n-am chiar, daca ma place si el, inainte spunea ca nu, dar acum atitudinea lui e schimbata fata de mine, dar el este cel mai adorat baiat din clasa si sunt multe fete care il plac, dar el,, se joaca'' cu toate, si sincer nu stiu ce sa cred, intii ar trebui sa stii ce fel de fete ii plac si sa te gindesti daca esti gata sa te schimbi numai pentru el...Intradevar, chestia cu uitatul nu merge. Mai ales la colegii de clasa.=()i'm confused ce vor in general baietii!?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica? cu alti ochi? da cati are? ca am auzit de clocipi, cu un ochi in frunte si de ciclopi, care au doi ochi in frunte. el cati are?

| sweetbutterfly explică:

Adica se uita altfel decat se uita inaintetongue