| Iulia8659 a întrebat:

va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti cum as putea sa ii spun unui baiat ca il plac pe mess pentru ca afara nu ma prea intalnesc cu el sa ii pot spune si eu zic ca este mai bine sa ii spun pe mess. sufar de prea mult timp vreau sa ii spun dar nu stiu cumcrying
cel mai bun rasp primeste funda mersi:*

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Daca nu il vezi pe afara sau altundeva doar pe mess. Il cunosti? DAca da atunci propune-i sa iesiti la un suc. Nu-i da de inteles ca il palci ci doar fa avansuri, zambeste, mai atinge-l pe brat, mai ia-l de brat, uita=te la el si pana la urma va face el pasul.

3 răspunsuri:
| Elmaniho a răspuns:

Pe mine ma placi?

| Elmaniho a răspuns:

Pai cel mai bine ii zici in fata, cel putin asta e parerea mea. Asa prin internet dai dovada de neseriozitate din partea ta si neincredere. pup si succes fi mai curajoasa

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Si preferi sa ai o prietenie virtuala nu una palpabila!
Este simpatic...
Pa, pa.