| Iulia8659 a întrebat:

va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti cum as putea sa ii spun unui baiat ca il plac pe mess pentru ca afara nu ma prea intalnesc cu el sa ii pot spune si eu zic ca este mai bine sa ii spun pe mess. sufar de prea mult timp vreau sa ii spun dar nu stiu cum

cel mai bun rasp primeste funda mersi:*

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Poti incepe cu ceva de genul : buna ce faci, sau chestii din astea. Dar ar fi mai bine sa ii propui sa va intalniti, sa i-o spui in fata, ar aprecia mai mult. Incearca cu o formula de genu : "Am ceva sa iti marturisesc... Te plac foarte mult" etc.
Succes!

5 răspunsuri:
| Angelixa a răspuns:

Intreba-l de ce fata ii place dac va fi sincer iti va spune ca ii place de fata cutare sau imi place de tine intelegi? sper ca te-am ajutat! pup

| crisgently a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si spune-i, dar totusi cel mai bine ar fi fata in fata.

| Nikolas28 a răspuns:

Ce sa-ti spun Iulia! am intalnit o persoana pe mess din propria initiativa fara sa-mi dau seama. Eram pe un site se numeste hi5 stii doar.Acolo am intalnit iubirea vietii mele.Stiu ca pare cam amuzant sau cum zic altii"din astea gasesc o mie". Nu e tocmai asa sa stii.Eu sunt din Sibiu si ea era din Campina.Ne-am dat seama pur si simplu ca nu mai putem sta unul fara altul fara sa o vad decat prin web si atat si putin la telefon.Am realizat dupa 2 luni lucrul asta ca suntem 2 suflete care trebuie sa fie impreuna. Mi-am luat inima in dinti si m-am dus la ea.Deci am riscat pot sa zic si acum suntem impreuna locuim la Sibiu si anul care vine ne casatorim.Pare simplu la prima vedere dar nu e asa e cu totul altceva.Eu ati spun doar sa-ti iei inima in dinti daca tu il placi asa mult si el pe tine si sa va intalniti (nu conteaza locul unde) si sa-i marturisesti tot ce simti pentru el. Poate si el o sa-ti spuna si poate o sa faci ca mine. success pe mai departe si da-i bataie ca iubirea uneori e oarba pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sal intrebi cat la suta te place ca amica si iubita si-ti vei da seama daca te place si dai un mass si zici cal placi si dupa aia inchizi ochi si apui te uiti ce scrie mie merge mereu

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți place prietenia virtuală decât cea palpabilă?
La prima vedere, față-n față îi spui!
Pa, pa.