| danyyy_2182 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! sper sa cititi pana la sfarsit.sunt intr-o relatie de 2 ani jum cu un tip.am gresit mult aman2...in fine in ultimu timp ma injura ma jigneste chiar mia tras si o palma pentru ca l-am facut de ras la o faza.si cred ca ma si inseala pentru ca isi inchide mereu telu seara si ma minte ca e acasa dar de fapt nu e. el zice ca ma iubeste ca nu ma inseala ca poate sa jure si pe biblie da nu stiu dc nu il cred.am uitat sa zic ca mi-am inceput viata sexuala cu el.eu am 16 ani iar el 20.cand suntem cu alti prieteni deai lui se comporta frumos imi cumpara tot ce vreau.eu as vrea sa ma despart de el pentru ca nu ma imi simt atrasa de el da chestia e ca am ramas singura (adica fara prietene) din cauza lui ca ieseam mereu si chestii.si mi-e frica ca daca o sa ma despart de el o sa raman singura de tot.va rodg sa ma ajutati. funda

Răspuns Câştigător
| funditza_3597 a răspuns:

Ai grija s-a ajuns la violenta si asta nu e de bine...imi pare rau cand aud povesti din astea. daca iti cumpara chestii numai de fata cu prieteni lui si se poarta urat cu tine in particular e clar ca e ceva la mijoc cel mai bine e sa te desparti de el chiar daca asta inseamna sa ramai singura, incearca sa ti faci alti prieteni din clasa, se poate ajunge la chesti mult mai nasoale asa ca cel mai bine e sa te opresti acum sfat:nu ii intreba nimic pe prieteni lui deoare ce eu cred ca nu stiu nimic cel mai bine e sa te indepartezi din ce in ce mai mult... funda?

3 răspunsuri:
| lory_6894 a răspuns:

Nu conteaza ca ramai singura conteaza sa fi tu fericita prietenii adevarati se vor intoarce
sh viata sexuala nu trebuia sa o incepi, doar atunci cand sti ca ai o relatie stabila asa l ti-a tras-o sh ce zice alta la rand

| danyyy_2182 explică:

Faza e ca eu sunt mai fitoasa si mai frumoasa decat prietenele mele si cred ca din cauza asta s-au indepartat de mine.Chiar nu stiu ce sa fac.Mi-e foarte greu.Nuvreau sa raman singura, sa nu am cu cine iesi da nu vreau nici ca el sa -si bata joc de mine.

| danyyy_2182 explică:

Ai dreptate onulets da chiar credeam ca el e persoana potrivita si eram super indragostita.am facut poate cea mai mare greseala...