| nothin a întrebat:

va rog sa ma ajutati, sunt cu un baiat de 3 luni si ceva, si chiar daca el este un baiat foarte frumos, inteligent, se comporta dragut cu mine, imbracat bine, imi face cadouri etc etc nu simt ca sunt indragostita de el, insa el este de mine. ce sa fac? nu mi spuneti desparte te de el pntru ca nu pot lasa asa un baiat bun sa mi scape.

4 răspunsuri:
| Andra_3863 a răspuns:

Si atunci? ce vrei,sa te mariti cu el si sa traiesti cu el pana imbatraneste, face riduri, ii iese par alb si i se lasa pielea?
Mai devreme am mai raspuns la o intrebare asemanatoare. Nu o sa inteleg niciodata.de ce ai sta cu cineva daca nu esti atras/a de ea/el?
Desparte`te de el,explica`i frumos "X-ulescule,draga,esti baiat frumos, ai ochi frumosi,pacat ca se uita unu la altu`, dar nu simtim aceleasi lucruri..."
Dupa asta il pupi usor pe obraz si ai plecat. Chiar nu e greu...happy
Mai tarziu o sa te inteleaga, crede`ma. happy

| Amaliagb a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, incearca sa vezi toate partile lui bune, lasa te dusa de val, si impresioneaza te chiar si pe tine, surprinde l si pe el si surprinde te si pe tine. daca nu poti sa te indragostesti de el dar nici nu vrei sa te deesparti macar ataseaza te de el, nu stiu, incearca sa incepi sa tii la el, sa te intereseze ce face, s i cu timpul respectul se va transforma in iubire chiar daca n ai fost indragostita, poti sa l iubesti happy

| speedyx a răspuns:

Saruta-l !

| nothin explică:

@speedyx...nu se pune problema de sarut la 3 luni.lol.normal ca am facut asta dejahappy