| Stefania65 a întrebat:

BUNA! Va rog sa nu radeti de mine, e ceva foarte important
Am 17 ani si m-am dezvirginat singura,de teama durerii in timpul actului sexual in sine,vreau sa va intreb,vor exista schimbari in viata mea? Adica,schimbari ale corpului, hormonale?
Multumesc anticipat si nu radeti de mine sad!

15 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu trebuia sa faci asta..si ai sa vezi de ce

| Aasdfghj a răspuns:

Nu se schimba nimic decat faptul ca ai fi putut sa i te daruiesti iubitului tauhee hee in fine.a fost alegerea ta dar eu zic ca ai fi putut sa te gandesti mai bine...

| Holiday a răspuns:

Nu se va schimba nimic, stai linistita.

| Alcyon a răspuns:

N-ai cum sa te dezvirginezi singura! Dezvirginarea presupune un act sexual cu un baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu vor exista schimbari de nici un fel.Si de ce sa rada cineva de tine? O seara buna si mult noroc.

| hp8510p a răspuns:

NU te-ai dezvirginat! Dezvirginare inseamna a intretine relatii sexuale cu persoane de sex opus! Nu cu degetul

Răspuns utilizator avertizat
| hp8510p a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

Am zis sex opus! nu acelasi sex!

Răspuns utilizator avertizat
| Hakuouki a răspuns:

Nu rad, nu apar schimbari si nu te-ai dezvirginat.

| Happyjump a răspuns:

Nu,la vârsta asta nu vei pati nimic.

| Vektor a răspuns:

Ma mir cum de ai avut curaj happy
din pura curiozitate poti sa ne explici cum ai procedat?

s-ar putea ca la primul contact sexual(dezvirginare, nu rupere de himen) sa ai mici dureri, deoarece vaginul tau nu este obisnuit cu dilatarea sau poate himenul nu s-a rupt destul de mult incat penisul sa intre fara probleme.

| jrockfreak a răspuns:

Umm. eu asa stiam ca a te dezvirgina inseamna ca ai creat respectiv ai primit placere sexuala din partea altei persoane... presupun ca asta e doar la nivel moral. thinking

| fataciocolata a răspuns:

Nu are ce sa se intample, decat ca daca o vei face prima data cu un baiat mai comunist probabil se va despartii de tine deoarece va crede ca ai facut-o cu un alt baiat! Funda?

| lucifer12345678 a răspuns:

Fii linistita.ni vor fi schimbari