| Rahelaela a întrebat:

va rog spuneti-mi ce sa fac.sa ii spun unui baiat pe care il plac ca vreau sa fie mai mult intre noi nu doar prieteni.sa fie cv care sa ne apropie sa fim impreuna? noi ne.am mai sarutat de multe ori. si mi-a trimis un mesaj in care spunea:vreau sa ne intalnim undeva unde as putea sa te tin in brate si sa te sarut.ce spuneti? ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti dai seama ca daca ati mai avut astfel de tangente, sigur te place!
Nu mai pierde timpul si vorbeste cu el despre asta!
Deseori in spatele unei prietenii se ascunde dragostea happy

Succes!

| Rahelaela explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns...voi vorbi cu el.

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Spune-i, n-ai nimic de pierdut.

| eu4you a răspuns:

Heii! Mda, daca v-ati sarutat si ti-a dat mesajele alea, inseamna ca te place.Dar, poate nu te place...CU ADEVARAT ca sa spun asa. Poate ca se simte atras de tine numai fizic, si pana acum te-a folosit numai pentru a te saruta cu el si a te tine in brate, deci, poate nu vrea o relatie. Poate te vrea numai fizic. Cu toate astea, merita sa incerci, sa vezi daca vrea sa fiti impreuna. Nu poti rata nimic din asta! Daca stati impreuna bine, daca nu, iarasi bine. Iti tin pumnii, oricum. kiss

| neutrino a răspuns:

Continuati sa va sarutati si vorbiti mai putin.

| lolylolypops a răspuns:

Vorbeste cu el, spune-i ce simti!

| elComandantee a răspuns:

Da. Spune-i tot. Poate ai norocul să ajungă la tine între picioare în seara asta...

| teateutza a răspuns:

Te place dar inainte sa-l lasi sa te mai atinga chiar si cu un deget asigurate ca nu incearca doar sa te sarute si atat. Scuze dar mai sunt si din aceia