| monstruletz a întrebat:

Buna va rogg ajutati-ma! Ce sa ii iau iubitului meu cadou de 1an? Nu am nicio idee.va multumesc...

Răspuns Câştigător
| Crisu_7532 a răspuns:

Daca aveti multe poze facute impreuna, ai putea sa cumperi un album foto dragut si sa pui in el poze facute impreuna. ideal ar fi sa gasesti un album foto fara tziple pentru poze. daca paginile ar fi simple ai putea sa pui pozele cum ai vrea tu, una mai la stanga, una pusa putin stramb, una dreapta.ar iesi mult mai dragut. ar trebui sa aveti mai multe poze impreuna, ca un album cu 10 poze nu e mare lucru. cu cat e albumul mai mare, cu atat mai bine. plus ca puteti sa va bucurati amandoi de acest album, puteti sa-l rasfoiti impreuna si sa va aduceti aminte unde a fost facuta fiecare poza, cu ce ocazie, ar fi foarte dragut.
eu am o relatie de 4 ani si in fiecare an i-am facut cadoul iubitului meu un astfel de album (ma rog, la noi nu este chiar un cadou, e mai mult un reminder al anului care a trecut. noi cadourile ni le luam impreuna.) o alta idee ar fi sa te duci la un magazin/atelier foto care imprima poze pe tricouri. dragut ar fi sa ai o poza cu iubitul tau si o poza cu tine. iar tricoul ar trebui sa aiba un mesaj amuzant gen "poza ta" loves "poza iubitului tau". ar fi o declaratie draguta.

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. O bratara de argint. Nu de aur. Doamne fereste, nu se stie niciodata. O bratara de argint, se poarta este la moda, ieftina, si va ramane amintire. Pa A, esra sa uit. Poti sa-ti gravezi ce vrei tu pe bratara. Pa

| cataaa a răspuns:

I.ai un animalut de plus, cumpara un tricou sau un body pentru bebelus si personalizeaza. l cu o poza sau un colaj de poze cu voi :p

| Pedala a răspuns:

Pwula-n mana

| YqLmX a răspuns:

Poti sa iei o perna in forma de inima cu ''i love you'' sau numele tau sau doua bratari gravate una cu numele tau si una cu al lui si purtati fiecare cu numele aluilalthappy

| maya_1225 a răspuns:

Uite ai putea sa ii iei o pernuta in forma de inimioara si sa o personalizezi cu poza voastra preferata.eu asta i-am facut cadou fostului iubit de ziua indragostitilor, pacat ca acu a dezlipit poza, oricum arata super.bafta!

| Laviniaa30 a răspuns:

In primul rand La multi ani! Si felicitari pentru relatia voastra.

Ii poti cumpara o rama in care sa pui o poza cu voi doi.

Poti cumpara o brata cu placuta pe care o poti grava. De exemplu poti scrie numele tau ♥ numele lui.

Poti personaliza un tricou pe care sa pui o poza cu voi, sau sa scrii un mesaj de dragoste.

Bafta!:*

| Tiberius a răspuns:

Te oferi tu cadou... e ieftin si o sa-i placa cu siguranta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i dai un portmoneu cu poza ta, sau o pereche de manusi, ar fi cool, dar cred eu cel mai reusit ar fi o sticla de martini cu o tigara cuba(daca fumeaza, sigur). Ar trece la ura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lant cu numele tau