| Ionioi a întrebat:

Bună, vin și eu aici cu o întrebare!
Cum sa procedez sa îmi conving iubita sa accepte sexul de gen swing,, sau cuckold pentru ca dacă ar accepta si eu as fi mai liber sa fac ce vreau.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii dai papucii aleia si esti liber sa zburzi singur pe unde vrei.

| Crackman a răspuns:

You must seek jesus

| Cinic a răspuns:

Swing, mi-se pare dezgustator. Nu as face asta niciodata, sau daca femeia mi-ar propune asa ceva, i-as da papucii in secunda 1
Cuckhold suntem majoritatea dintre noi, doar ca nu stim. Sincer, cred ca 8 din 10 barbati sunt cuckhold laughing

| tunoi88 a răspuns:

Scrie mi in privat si iti spun eu

| yourwish a răspuns:

Daca nu accepta o schimbi cu una care acceptă.dar gândește.te vine daca merita s.o schimbi cu una care practica așa ceva.
Nu da vrabia din mana.
Nu știu cum poți accepta că altul sa se culce cu soția ta, chiar daca o faci și tu cu a lui.dar mare e gradina Domnului happy