| ana1maia a întrebat:

Buna,vin si eu cu o intrebare, daca el uneori mai pune frt in mesaje inseamna ca nu este pregatit sa fim mai mult decat prieteni sau ca asa se exprima el, chiar daca intre noi au fost mai multe apropieri care ar fi putut schiba stadiul de prieteni.(ps nu am stiu ta ce categorie sa o incadrez)

Răspuns Câştigător
| Kiran a răspuns:

Inseamna ca puteti fi orice, prieteni, prieteni cu beneficii, intr-o relatie, dar sa nu ai asteptari sa te iubeasca, nu as crede ca stie inca lucrul asta.

| ana1maia explică (pentru Kiran):

Ai dreptate, deoarece eu sunt singura fata cu care a interactionat mai mult si pare ca nu stie exact ce vrea

| Kiran a răspuns (pentru ana1maia):

Daca tii mult la el. poti incerca sa fiti impreuna, dar asteapta-te sa te trateze rece dupa o perioada si sa vina rapid finalul pentru ca nu poti sa stai cu asa om cand in alti poate ar face orice sa te aiba. Succes!

| ana1maia explică (pentru Kiran):

Imi mai poti da un sfat legat de situatie ca sa imi dau seama mai exact cum sa procedez, adica daca sa mai astept sa vad dac el ma va cauta mai des sau mna?

| ana1maia explică (pentru Kiran):

Mersi mult pentru sfat

| Kiran a răspuns (pentru ana1maia):

Acorda-i 3 luni fara sa mai discutati asa mult, lasa-l sa iti scrie insa asteapta sa vezi daca iti va scrie, cel mai probabil o va face dupa cateva saptamani daca te place, insa imi e greu sa cred ca se va schimba incat sa fie asa numitul "matur emotional" si sa se comporte drept un viitor iubit.

Pana atunci ocupa-ti timpul cu lucruri ce iti plac, desen, pictura, iesit p-afara, etc si lasa-ti o portita incat daca apare cineva ce "ofera" mai multa incredere si chiar iti doresti asta, sa mergi pe acea noua persoana, lasand in spate acest baiat.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu-l intrebi pe el?

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut Frate! De ce nu-l intrebi pe el?