| Stefania a întrebat:

Vine vacantasad. Tot timpul am asteptato, dar acum nu mai vreau sa fie vacantasad. Nu o sa-l mai vadsad. Ce sa fac ca in aceste 3 luni sa uit de elsad? Adica sa nu sufar ca nu-l mai vadsad? El sta intr-un sat aproape de minelove struck.Deci am o prietena de clasa care sta aproape de el si acea prietena mi-a zis ca ea merge si se plimba cu rolele in parc si el este acolo in parc toata ziua, adica ma rog nu chiar toata ziua, dar acolo isi petrece timpul liber :-d.Si mi-a zis aceea prietena ca la vara sa merg la ea si sa ne plimbam prin parc cu rolele si o sa fie si el acolo.Si in acel moment cred ca o sa ma apropii de el si mai multlove struck. Ce ziceti e o idee buna? Si cu ar trebui atunci sa intru in discutie cu el? Va rog foare foare frumos sa-mi raspunde la toate intrebarie! DAU FUNDITAlove struck

Răspuns Câştigător
| another_emo_girl a răspuns:

Pai f simplu:
1)du'te prin fata lui cu rolele
2)incearca sa vb cu pr ta despre ping-ponglaughingcampionate, etc etc
3)daca o sa cazi o sa piki intr'o alura proasta, de copchilut mik, dar nici nu te da in stamba. dc nu te prefaci ca ti'ai scapat...stiu eu...mobilul? pune'l intr'o husa groasa si da'i drumul din mers. el o sa il observe ca doar in fata lui o faci, si asa, o sa intrati in vb. daca i nesimtit si nu ti'l da, incearca sa il cauti disperata pe acolo si sa il intrebi''auzi, n'ai vaz cumva un tel pe aici? cred ca l'am scapat prin locul asta''si nu are cum sa zic ca nu a vaz
4)dar daca totusi zice ca nu, atunci zii''poti te rog sa ma ajuti sa'l caut? nu-l gasesc, m-am uitat peste tot dupa el''
5)daca zice da, logik ca o sa intri in vb cu dansu':->. si lasa'l pe el sa il gaseasca:->
6)daca nu vrea, spune inket si dezamagita ''ok.''si spune'i prietenei tale mai incet sa il ia dansa'. fa'te entuziasmata ca l'ai gasit si plecati din parc

daca se intampla sa zic nu, atunci sa stii ca el chiar nu te placesadce sa faci...mai avem parte si de esecuri in vaiata!

pup la tinekiss

5 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Pai da, sa inteleg ca iti place de el si el e singur. Eu zic sa te duci, sa intrii in vorba cu el si cine stie... poate poate reusiti cevawinking

Bafta.

| Puffulets ♥ a răspuns:

Du-te!happy Nu ai nimic de pierdut. Incercarea moarte n`are!:* Bafta >:d

| bubblesx a răspuns:

Ai multe oportunitati, cu prieetenele la plaja, in club, distractie, shooping, eh vrei sa iti irosesti toata vara pentru un baiat care va pleca si sigur isi va gasi o fatahappy! asa ca distreazatee, relaxeazate, ca doar este VARA:d\dancing!

| Dizzydizz a răspuns:

Daca ityi place de el ce astepti?happy
fuji

| madalicious a răspuns:

De ce sa-l uiti? Mai bine te duci la aceea prietena si iesiti cu rolele in parc, si cand treci pe langa banca pe care sta el, fa-te ca cazi. Si daca el este gentlemen, o sa te ajute, daca nu, zi-i u prefacandu-te ca nu-l cunosti : "baiatul nu ma ajuti si pe mine sa ma ridic?big grin"

Si dupa aceea vedeti voi ce subiecte interesante de vorbit gasiti. happy