| anneelena a întrebat:

vineri am fost la un bal la mine in liceu, si am cunoscut un baiat foarte frumos.am dansat cu el doar o data.imi place foarte mult de el, dar nu stiu daca si lui ii place de mine. s-a comportat cu mine asa cum s-a comportat cu toate fetele din ce am vazut eu.nu are prietena asta stiu sigur.cum sa fac sa aflu daca ma place, nu vreau sa ai sp, daca lui nu-i place de mine si eu ma fac de ras? prietenele mele sunt mai timide si nici nul cunosc, deci pe ele nu am cum sa le pun.va rog mult ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Beweird a răspuns:

Pai daca cunosti un prieten de al tau sau prietena care este prieten/prietena cu el ar trebui sa profiti de asta si apropo ehti cumva din timisoara si ai fost la balul bobocilor de la peda? intreb asta doar din curiozitate big grin

| blueskydarkeyes a răspuns:

This is very easy. Daca nu te pot ajuta prietenele te pot ajuta prietenii.Sigur are el niste prieteni.Foloseste-te de ei dar ai grija pe cine rogi sa te ajute.Sa nu fie gura-sparta ca dupa aia striga in gura mare ca tie iti place de el.Si daca nu vrei sa se afle ca iti place de el atunci ii spui celui care te ajuta ca altei fete care a dansat cu el s-a indragostit si ii spui sa afle toate fetele de care e indragostit si de care ii place.Dar daca s-a purtat cu tine ca su celelalte atunci nu cred ca e interesat de nici una dintre voi. Duar a vrut sa fie placut de fete; asa ca imagine.Bafta!