| irina92_3183 a întrebat:

Vineri planuiesc sa merg impreuna cu iubitul meu la picnic undeva, intr-o padurice mai retrasa.As vrea sa imi dati niste idei pentru a face ziua cat mai speciala si mai romantica, sa ii arat cat de mult il iubesc.Multumesc!

2 răspunsuri:
| aura_1762 a răspuns:

Pai ar fi bine daca ar fi si un rau undeva unde sa faceti baie si cred ca intr-adevar ar fi foarte romantic si cam atat lucrurile simple sunt mai dragute nu trebuie sa te complici

| InSaNe a răspuns:

Deci in primul rand, chiar nu stiu daca la un picnic ii poti arata unei persoane cat de mult o iubesti pentru ca sunt mii si mii de feluri prin care poti sa-i arati unei persoane lucrul asta, incearca sa faci ceva, sa-i atragi atentia, ceva diferit, nu te mai lua dupa lumea care spune acel cuvant enervant "fii tu insuti"... si ca idee, sa stii ca nu toate lucrurile diferite se rezuma la sex. Intr-o relatie comunicarea si increderea sunt cheile succesului unei relatii de lunga durata, deci ai grija ce faci cu iubitul tau, sper sa va simtiti bine la picnic happy