| PaulW a întrebat:

Buna!
Vineri, Sambata si duminica am campionat la handball cu echipa si cu fetele de la noi de la club in Bistrita. Ok eu sunt cu una dintre ele si as vrea sa stiu cum sa fac sa fim intr-o seara doar noi >doi?: Cred ca vreo 4 stam intr-o camera. Ma ajutati?puppy dog eyes MShappy

1 răspuns:
| andrei a răspuns:

Drace ce norocosi sunt uni...

eu sa merg pe faza judeteana la handbal am mers cu un buz din ala aro cu care decebal incerca sa fuga de dinozauri si voi aveti cameresad
at wits' end