| Lookwhoisthere a întrebat:

Buna :* voi aveti cumva intamplari amuzante/jenante de la prima noapte de dragoste? (Povestiti doar daca vreti) desi eu cred ca nu pentru toata lumea a fost ca in filme si romantic prima oara la mine a fost f amuzant ca eram cam speriata de bombe laughing)

5 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Pai la mine prima noapte a fost cam jenanta... dupa ce am terminat bumm apare masa in camera si spune "inloc sa o scoti in oras o aduci la tine in camera"...si dupa ce am iesit imi spune ie "draguto aici nu mai ai ce cauta" laughing
Mama deci a fost penibil.

| vocea a răspuns:

La televizor parea mai usor,

| Mussette a răspuns:

A fost ziua. laughing

| Hakuouki a răspuns (pentru Mussette):

Am crezut ca ai inceput noaptea si era zi cand ati terminat. laughing

| Mussette a răspuns (pentru Hakuouki):

Doar pe ziua. laughing