| LittleRose a întrebat:

voi de ce nu ati intreba o fosta prietena daca vrea sa se impace cu voi, avand in vedere ca inca va dati la ea, inca ii faceti complimente, vreti sa o faceti geloasa, sa-i atrageti atentia? funda si voturi :*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De ce as face asa ceva stiind ca o greseala comisa o va repeta din nou. Nu are nici un rost.

| Chrisstine a răspuns:

Pai de multe ori odata ce ai fost cu ea si s-a terminat treci mai departe...dar de ff multe ori. unii se intorc la dragostea din trecut:Xsi raman ft mult timp impreuna

| Chrisstine a răspuns:

Misogin- se pare ca ai ceva de spus la fiecare intrebare adresatalaughingde unde le scoti nenelaughing)?

| Aly_2611 a răspuns:

Dc nu intreaba pentru ca unii sunt timizi si altii sunt prea orgoliosi phbbbbt