| anonim_4396 a întrebat:

Voi in a cata luna at facut dragoste cu prietenu? ..eu sunt virgina si sunt cu pr meu de 2 luni...in a cata luna ar fi ok sa o fac?(am 15 ani). fara raspunsuri inutile big grin. funda:*

Răspuns Câştigător
| AnonymousCode a răspuns:

Nu o spun in nume de rau, dar iti recomand sa iesi afara si sa profiti cat poti tu de mult de copilarie! Pana la vreo 18-20 de ani sa te tot joci, ca dupa asta. n-o sa prea mai ai timp de asa ceva. Urmeaza sa ai o slujba. o familie in cele din urma si o sa REGRETI in sufletul tau ca ti-ai consumat copilaria cu asa ceva! Acum. tu poti alege sa imi urmezi sfatul, salvandu-ti copilaria, sau sa incerci ceea ce gandesti si sa regreti amarnic!

11 răspunsuri:
| DjYeti a răspuns:

15 ani si esti gata sa iti incepi viata sexuala?straight face Ai putea sa mai astepti un pic deci cam in luna a 36-abig grin. Pe bune acum, la 15 ani si.....si eu am 16 ani da inca nu ma gandesc la asa cevastraight face Am o gandire rationala si nu voi face asa ceva, mai ales cat timp sunt minor.
Tu stii ce vrei sa faci cu viata ta. Daca o faci, macar sa o faci protejathappy

| SpawNury a răspuns:

Dar nu o faci dupa un anumit timp, o faci cand vrei, si daca o sa vrei. happy Poti sa faci si la ora asta [2 noaptea fix, ma iubeste big grin] si peste 50 de milioane de ani. Lol big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai varsta potrivita asa e de la 17 jumate in sus, tu daca **** corpu inainte de a creste calumea, o sa te **** pe el dupa aia, o sa ai problema dar treaba ta, e al tau faci ce vrei cu el big grin
app eu nu am auzit de dragoste(adica sa se tinala cineva) dupa 2 luni daramite sex dupa 2 luni laughing), s-a dus dq lumea asta, bye

| ClaraB a răspuns:

Aproximativ in a 5a luna plina, cand Marte a intrat in conjunctie cu Venus.
E foarte importanta alinierea planetelor, nu neglija acest aspect!

| BabyyBllue a răspuns:

Crede-ma ca nu e un lucru prea bun la varsta ta...eu cu fostul meu prieten am facut-o dupa 1 an jumate ...de ce zic fostul? Pt ca dupa ce s-a intamplat au inceput certurile, nu ii mai convenea nimic si toate astea, asa ca nu te arunca cu capu' inainte tongue Mai asteapta.Lumea e asa roz si frumoasa, daca te iubeste o sa te astepte te asigur.

| sandero666 a răspuns:

Peste minim 36 de luni...winking

| Demonull a răspuns:

Uu mai asteapta... 15 ani..nu prea esti destul de pregatita ..de la 17 in sus..si nu ma refer pregatita fizic ca poate corp ai. dar mintethinking

| Lia09 a răspuns:

Nu exista o regula. Poti sa iti incepi viata sexuala oricand. Doar ca in cazul tau e prea devreme.
1 - esti cam micuta si in timp te va afecta lucrul asta (poti ajunge si la cancer)
2 - te va considera usuratica si va profita de tine!
3 - sigur vei regreta pasul facut.
4 - e doar alegerea ta!
Ai grija de tine.

| NickiMinaj a răspuns:

Esti prea mica, sunt si riscuri medicale. ar fi ok daca ai mai astepta.

| freebiker a răspuns:

Dupa 36 de luni, neaparat

Răspuns utilizator avertizat