| 258D a întrebat:

vorbeam cu prietenul meu prin mesaje, de o urmatoare intalnire, mi-a zis ca data viitoare ma musca de fund, i-am zis ca pentru asta trebuie sa ma dezbrace, iar eu nu o sa-i dau voie. apoi mi-a mai zis ca, daca il incurca bluza mea o da jos(sa ma poate saruta pe gat, ar vrea si pe sani dk l-as lasa)apoi m-am crizat eu. si i-am reprosat, ca vrea doar sa se culce cu mine, si ca apoi o sa-mi zica pa. el mi-a zis "ce gresit ma intelegi nu sunt genul, nu facem nimic rau, vreau doar sa-ti simt corpul langa al meu, gol" sa ma sarute, etc. voi ce credeti? tot timpul imi zice sa ma sarute pe tot corpul. e km inebunit de chestia asta.

7 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Eu zic sa il lasi. intr-un cuplu e normala chestia asta...se pot face lucruri si fara sa ajungi la sex! Gandeste pozitiv si lasa-te dusa de val, nu te mai gandi la nimic cum ca e gresit sau nu... Daca tine la tine o sa iti respecte decizia de a nu face sex cu tine inca, dar nu uita sa te sarute pe tot corpul nu inseamna ca vrea sex

| Dianné a răspuns:

Buna. Din ce mi-ai zis, pare putin obsedat baiatul, nu te supara dar da semne ciudate. Daca zici ca, continua in felul asta, ei bine draga mea, iubitul tau este un pig! Big pig...OMG, ``apoi mi-a mai zis ca,daca il incurca bluza mea o da jos(sa ma poate saruta pe gat, ar vrea si pe sani dk l-as lasa)``, ciiiuuudaaatt... Daca vrei sa faci sex cu el, si nu esti minora, si esti sigura de ceea ce faci, esti constienta si il cunosti destul de bine, nu ezita. Daca nu esti hotarata, si crezi ca nu te merita, nu face acest MARE pas! Ori mi se pare mie, ori e TRUE, e un pic pervers si profitor. Ai grija ce faci, succes. kiss

| Kazimir a răspuns:

Ador sa intru la categoria asta. dau numa de proaste oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Romelya314 a răspuns:

Daca ai peste 16 ani, ce are daca te culci cu el?laughing mare lucru, oricum alta gaura nu-ti face!
Bafta

| MegaKillerBoyHOTPU a răspuns:

Hmm...Pai multi baieti vor doar sa se culce cu fetele apoi sa le paraseasca dar uite ce zic eu:lasa-l odata sa faca asta dar daca va vrea sa o faca in continuu iti vei da seama ca vrea doar sa se culce cu tine dar daca hai! odata pe saptamana sau mai putn dar nu asaaa.nu stiu eu cum nu ca din prima sa va dezbracati si va culcati si nu stiu eu ce.NU!
Eu zic sa-l mai lasi sa faca asta de obicei dar iti poti da seama prin faptul asta ca daca si se plictiseste de tine dar chef de sex si nu mai stiu eu ce are atunci in mod sigur vrea doar sa faca sex cu tine dar daca o faceti de 2-3 ori si ramane tot interesat de tine si e impreuna cu tine si asa.atunci iti vei da seama ca e bun cu tine si daca sta si mult cu tine daca te mai apara nu stiu eu ce.Asa ca dai 1-2 sanse daca am,, calculat" corect si vei vedea daca intr-adevar este sau nu interesat de tine cu adevarat.
P.S.: sper ca te-am ajutatbig grin

| dedyutza a răspuns:

Pai nu face daca esti sigura ca vrea doar sa-si bata joc d tine sau s t lase balta straight face