| AnonimaFrumoasamuah a întrebat:

Vorbeam cu un baiat, el avea iubita si si a lasat o pentru mine. Inainte vorbeam, dar nu foarte des, acum ma suna foarte des, imi vorbeste frumos, ma alinta, spune ca ma adora. Eu sunt virgina si el stie asta, nu mi-a cerut s o fac cu el, mi-a zis ca vrea sa fiu eu pregatita, e atent cu mine si mi-a zis ca vrea sa ma duc la el acasa sa i cunosc parintii. A zis ca vrea sa fiu toata lumea lui, daca vrea sa **** gaseste el una, nu e problema, dar el tine mult la mine, ca sunt cuminte si are incredere in mine, ca s-a saturat de panarame, vrea o fata de care stie ca n.a fost cu toti si nici n.o sa fie. La inceput am crezut ca vrea doar sa ma fraiereasca sa ma ****. Acum nu stiu ce sa mai zic, s-a atasat mult de mine si eu de el, a zis ca n.o sa ma lase niciodata, ca o sa fim impreuna mereu, ca ales sa fie cu mine si s o lase pe aia, merge cu mine pana la capat. Voi ce spuneti? Dati mi un sfat, fara misto.

6 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Isi bate joc de tine, ti-am mai zis, mi se pare ca esti naiba daca tu crezi toate acele lucruri. Daca a lasat-o pe aia pentru tine asa te poate lasa si pe tine pentru alta. Nu e de incredere cand spune asa multe lucruri.

| mihai69 a răspuns:

Același de ieri:
Ce sfat putem să dăm?!? Doar tu îl cunoști. Cu adevărat, sau nu - greu de spus, dacă nici tu nu îți dai seama.
Oricum, prudența n-a făcut niciodată victime. Dimpotrivă.
Deci, ai grijă și pe mai departe. Nu te avânta, și nu face lucruri pe care nu le-ai face cu altcineva decât cu soțul tău. Sau cu alte rude apropiate.

| Oana92 a răspuns:

Care e problema pentru care soliciti ajutor? Singurul lucru pe care trebuie sa il faci e sa te bucuri de relatia ta si sa nu iti mai faci atatea probleme nefondate.

| Andreeaaadc a răspuns:

Fuckboy

| Nonzen a răspuns:

În primul rând, să știi că timpul dezvăluie adevărul. Poate ar trebui să fii cu el ca să vezi ce vrea și dacă spune adevărul. Eu una cred că așa cum a lăsat-i pe aia te poate lăsa și pe tine când se satură să te aștepte. Acuma, tu știi... doar să nu-ți începi viața sexuală înainte de 16-17 ani și în special, nu fără să-ți dorești tu, nepresată de el. Prima noapte e un moment unic, care nu-l mai primești a doua oară.
Succes pe viitor.

| SaStiiCaAmUitatCumMaCheama a răspuns:

E sotul ideal... asa cred eu nu stiu tu