| ovidiuovi a întrebat:

Buna vorbesc cu o fata de ceva timp si pe mess si la telefon pe mess vorbeste frumos, mai o gluma etc la telefon tot imi zice pisi, pui, iubire, dragutule sau cum mai ii vine ei... problema ii cand o chem afara nu vrea sa vina si nu inteleg de ce?:-s ziceti-mi cum sa fac sa o comving sa vina afara

4 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

E posibil ca fata sa fie ceva mai timida in viata reala, pentru ca intr-un fel vorbesti la telefon si pe mess si altfel vorbesti cand privesti persoana in ochii.
Sau mai e posibil ca ea sa aiba o varsta mai mica si are parintii ceva mai protectori si ii e teama ca ei sa afle ca vb cu un baiat.
Tot ce ai putea face este cand mai vb sa ii mai propui odata sa va italniti, propune-i o intalnire mai speciala decat o iesire in parc.

| Claudia_1526 a răspuns:

Hmm, ascunde ceva dar te place, afla ce

| alina_7878 a răspuns:

Prefate si tu suparat si spune-i ca te superi pe ea daca nu vine in oras cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate are o varsta mica si a vrut sa-ti faca o farsa