| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu o fata pe mess dar chestia care ma afecteaza este ca ma trateaza cu indiferenta, tot timpul cand intru pe mess, eu trebuie sa ii scriu, ea nu-mi scrie niciodata.Si mai am o problema cu comunicarea de ex:eu ii scriu "sal ce mai faci?", ea imi raspunde si dupa aceea nu mai stiu ce sa-i mai scriu si chiar daca ii mai scriu, nu vreau sa devin monoton(plictisitor) in fiecare zi sa-i scriu aceeasi intrebari.Sincer sa fiu pana acum am avut 2 prietene la care ele mi-au dat papucii sa zic asa si nici una nu mi-a spus din ce cauza, una avea 14 ani si cealalta 13, cu cea de 14 ani am ramas prieteni buni.In fine dar toate astea s-au intamplat acum 2 ani si de atunci nu am mai avut prietene(am vb cu zeci de fete pe mess dar nici o rezolvare). Spuneti-mi va rog ce sa fac pentru ca eu nu sunt genul de baiat care sa-si bata joc de o fata, mi-e ciuda pe altii care au noroc de fete frumoase si sunt urati sau care isi bat joc de ele.Va multumesc!

5 răspunsuri:
| deea_1987 a răspuns:

Daca te trateaza cu indiferenta inseamna ca nu o interesezi. Sfatul meu: mergi mai departe si uit-o!

| pisikmik a răspuns:

Eu zic sa nu mai fi asa timid pentru ca cu timiditatea nu rezolvi nimic.
si nu te grabi s iti faci o prietena toate se fac la timpul lor, nu ai dc s iti fie ciuda pe alt baietiwinking
ti.am zis lasa timiditatea deopartewinking fi mai deschis cu fetele:*
pup:*:*:*:*

| alingangster a răspuns:

Deea te-am inteles dar in ultima perioada tot asa patesc crying si am mai patit si asa ca vorbeam cu o fata, c-am 2 luni am vb (pe mess) ne intelegeam bine, ea era un pic mai vorbareata ceea ce-mi place mie love struck, si numai dintr-o data(pe cand sa ne intalnim) nu a mai vb deloc cu mine dc nu stiu(si tineti cont cai placea de mine ca i-a spus unei pr de-al ei)

| alingangster a răspuns:

Mai vreau sfaturi va rog...cat mai multe happy

| Neverplayer a răspuns:

Ce distrus mai esti, du-te frate si insoara-te cu ea daca esta asa disperat dupa pi2de.