| Andreea_8236 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de ceva vreme, mie imi place foarte mult de el, dar el mi-a zis ca vrea doar sex de la mine. El nu are prietena si nici eu nu am, insa el mai tine la fosta.Nu stiu ce sa fac, l-am tot amanat pana acum, insa cred ca il voi pierde daca nu ma hotarasc mai repede...help pls

Răspuns Câştigător
| deya_3049 a răspuns:

Sincer chiar nu merita, doar se foloseste de tine vrea doar sex doar el a spus asta...el nu cred ca o sa te iubeasca doar vrea sa se foloseascasi mai ales ca mai tine si la fosta...chiar nu merita ai rabdare o sa gasesti unu care o sa te iubeasca nu sa vrea doar sex de la tine bafta:*

9 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Ti-a zis tie ca vrea doar sex?:O Mai tine la fost?
WTF?!
Ce mai stai cu el? Doar nu esti nebuna sa te culci cu el daca nu te iubeste? Si daca o faci cu el ce crezi? Ca se va indragosti automat de tine? Fii serioasa, te va lasa la primul semna ca fosta l-ar vrea inapoi, sau cand una se da la el pentru ca asta e scopul baietilor: sa se culce cu cat mai multe fete.

| Narcis2007 a răspuns:

Pai daca ti-a zis ca vrea doar sex e clar...

| clovnul a răspuns:

Pai incearca cat mai repede sa-l cunosti sa vezi ce fel de persoana e.winking daca crezi ca-i o persoana "modelabila" adica sa-l poti schimba thu si crezi ca merita poti sa faci sex cu el. dar daca vezi ca el vrea de la tine doar sex eu zic sa-l lasi balta ca s-ar putea sa suferi si mai mult dupa el dupa ce o sa te culci cu elwinking sper sa faci alegerea bunawinking succes:*

| Mrkta007 a răspuns:

Iti zic parere de baiat happy ar trebui sa zic sa te culci cu el da cam ca el fac si eu doar profit de ele happy baieti mai sunt si chiar uni pe care o sa ajungi u sa te rogi de ei sa se culce cu tine. treaba ta.APP: zi sa se portejeze laughing)

| computerizatul a răspuns:

Pai poate te iubeste dar nu vede asta pentru ca mai tine la fosta. Fa asta cu el de vreo cate va ori se vezi daca chiar te place... dupa. Unii baieti asa fac. Fac mai intai sex cu o persoana si apoi se indragostesc de acea persoana. Incearca sa faci o data de doua ori si vezi ce se intampla. Sau unii baieti cred ca daca o fata chiar ii iubeste va face sex cu ei. Asta poate fi ca un test ca sa vada daca tu chiar il iubesti. Eu zic sa faci sex cu el sa vezi ce se intampla. NU UITA SA FOLOSESTI PREZERVATIV! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dobitoc! Ti-a zis-o si direct! Au!
Adica, e ca si cand te-ai prostitua. Te vinzi doar pentru a obtine niste...ce? Sentimente? Crezi ca el se va indragosti dupa prima noapte de sex? Oh, wait...
Nu o face, prima data trebuie sa fie ceva special, sa o faci cu cine trebuie deoarece o vei tine minte mult si te va marca.
Cand fiica/ fiul te va intreba cand ti-ai inceput viata sexuala, ce vei spune? "Ah, stii... pai am facut-o si eu cu unul care nici nu ma iubea, dar eu tineam la el si am acceptat asa, iar a doua zi mi-a dat cu piciorul".
Daca vrea doar sex de la tine, gaseste-ti unul mai ca lumea care sa te iubeasca si sa te aprecieze asa cum esti.

| anonim_3161 a răspuns:

Adica stai putin...el tine la fosta, vrea de la tine doar sex da simti ceva cand esti cu el adica simti daca si el te iubeste la nebunie asa cum il iubesti si tu? eu zic ca daca nu simte nimic pentru tine si vrea doar sex ca sa uite de fosta zic sa il lasi dracu si sa gasesti pe altcineva oricum sunt sigura ca cineva te place dar nu-ti dai seama si ca el nu este bun pentru tine

daca vrei sa ma vb trimite un mesaj :*:*
BAFTA cu asa zisul baiat

| anonim_3161 a răspuns:

De ce nu dai si tu funda la cel mai bun raspuns big grinbig grintonguetongue

| adry3000 a răspuns:

Depinde de cat timp vorbiti, daca e de scurta durata si remarci ca tu nu stii prea multe despre el direct de la el si nu iti arata afectiune si tot vorbeste despre fosta nu o fa, pentru ca e posibil sa fii "the rebound girl" si vei suferi. Dar daca aveti o relatie cat de cat si va afisati impreuna si el este afectuos pentru ca ii esti draga - nu pentru ca vrea sa fie alintat ca sa uite de ea- atunci ai putea sa treci la acest pas, dar eu cred ca nu trebuie sa te grabesti, lasa-l sa vezi daca chiar te vrea! vezi tu ce mai zic si altiiwinking