| ing3rd3mon4u a întrebat:

Buna:(. Voturi + fundita:(. chiar am nevoie de ajutor.
sunt tot mai rau...ma tot gandesc la el.intrebandu'ma. el se gandeste la mine? oare ii e dor de mine?
oare sa intru pe mess sa vorbesc cu el?
:-<
o sa se comporte indiferent cu mine?:(
ce sa fac Doamne.:((... este vorba despre. http://www.TPU.ro/......eam-fc-un/

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Alystar a răspuns:

Nu-l baga in seama. uita-l

| Coozeman a răspuns:

Acesta intrebare necesita interventia Mamei Omida.

Răspuns utilizator avertizat
| papusika97 a răspuns:

Nu in nici un caz sa nu il cauti stiu ca doare am trecut si eu prin astfel de lucruri dar incearca sa fi tare ocupati timpul cu altfel de lucruri si incearca sa il uiti pentru inceput strge toate pozele cu el tot ce ai de la el pune intr-o cutiuta tot nimic sa nu mai ai asta e primul pas apoi iesi cu prietenele in oras cunoaste tipi noi poate gasesti si unul potrivit pentru tine stiu ca e greu dar merita incercat si nu e o rusine sa plangi asa te descarci dar viata merge inainte tipul e un mitocan si nu merita ca o fata ca tine sa sufere dupa el dar asa suntem noi fetele plangem gasesteti un hobby fa ceva ce iti place ocupati timpul cu alceva in afara de acela in care te gandesti la el...succes sper ca ti-am fost de folos

| justagirl1 a răspuns:

Dar dc sa mergi u mereu la el ...sa mai vina si el la tine,scuze'ma k iti zic dar el e cam nesimtit,el stie ca u il iubesti f mult si profita. stie ca u mereu il vei cauta prima,te are la mana incearca sa fii si u un pic mai rece,mai indiferenta, rezista macar azi fara sa ii dai nici un semn de viata, sa vzi daca te va cauta el.ar trebui sa'si ceara scuze.k ti'a vb asa, fii tare si nu il lasa sa'si bata joc de tine te :* take care happy

| ing3rd3mon4u explică (pentru justagirl1):

Am incercat sa rezist.dar ...pff
e ff greusad
nu vrei sa vii langa mine sa mananci inghetata uitandu'te la un film?sad

| justagirl1 a răspuns:

hey ...pana la urma ce ai facut? l'ai cautat ieri? as fi venit daca eram din acelasi oras...happy trebuia sa chemi o prietena la tine.ca sa mai treaca timpul, imi pare rau de tine k esti fata de treaba (esti exact ca si mine )stiu cum ii sa fi tratata cu indiferenta tocmai de cel pe care il ubesti.e ingrozitor sad

| ing3rd3mon4u explică (pentru justagirl1):

Stii.m'a sunat.eram la scoala.era ingrijorat.si cand am ajuns acasa am stat de vorba.etc.
Si ma ranit mult mai tare.:-

| VADIq a răspuns:

Ai curaj si tu ceva? happy

| ing3rd3mon4u explică (pentru VADIq):

...am curaj. Dar cu ce scop vine intrebarea asta?