| Dyony01 a întrebat:

vrea sa il pun un pic la incercare p prietenul meu.am nevoie de mai multe poze cu o fata de 14 -15 ani... dar sa arate super, un site ceva d p net cu niste fete... dar sa fie mai multe cu una.nu doar cate o poza, mersi

Răspuns Câştigător
| nanaa a răspuns:

Wtf.
Bau,aici lumea reala! Copilita mai bine lasa tu baietii si pozele si pune mana pe o carte.cap vad ca ai da` creier de unde?!

1 răspuns:
| Castiel a răspuns:

Vaii ce metode de **** ai frateeelaughing pai la metoda asta eu imi dadeam seama din prima iubitul tau trebuie sa fie retardat mintal sau copilaros ca sa cada in plasa asta?! frate nu va duce mintea deloc pe unii