| Roxana12_9228 a întrebat:

Vreau cat mai multe pareri! Imi place de un baiat de la mine din clasa la nebunieee dar nu stiu eu vb cu el glumim impreuna dar nimic. nu stiu ce sa fac ajutati-ma. el ma ia in brate, ma mai pupa cateodata dar asa ii face si altei fete din clasa.Eu ce sa inteleg?
spuneti-mi ce sa ii vorbesc cu el atunci cand ma ia in brate sa inteleaga k il plac?! plz
P. s el se mai apropie asa de mine k si cand ar vrea sa ma sarute dar eu ma retrag ...crying( astazi am vb decat de vreo 3 ori cu el thinking crying ce sa vb cu el? nu vreau rasp gen... vb cu el si spune-i ce simti sad :-

2 răspunsuri:
| XDeNdyZ a răspuns:

Pai inseamna k te place cred cand vrea sa te sarute apropriete de el si sarutativa dar dupa aceea intreaba-l daca chiar ii place de tine parerea mea faci cum vrei

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ii face la fel si altei fete din clasa,ai o rivala.
Eu n-o sa-ti spun ce sa vorbesti cu el,toti am avut asemenea clipe si toti am fost derutati si tematori si n-am stiut ce sa facem,dar ne-am descurcat.
Doar faptul ca-l lasi sa te ia in brate este o declaratie ca-l placi. Daca nu are nici el atat minte sa inteleaga lucrul asta,orice i-ai spune, nu ajuta!
Plus ca jongleaza cu doua!
Fii ceva mai atenta, posibil sa se joace cu amandoua din nehotarare!