| FreeLife a întrebat:

Buna vreau in primul rand sa va multumesc tuturor pentru tot ajutorul acordat si pentru toate raspunsurile.
Am acum o intrebare pentru fete tongue si anume:
Cum se "comporta" o fata cand te place?(Semne etc.)
Funda!
big grin

Răspuns Câştigător
| iza4ever a răspuns:

Sunt fata si trebuie sa iti zic ca fiecare e diferita si isi manifeste un sentiment intr-un alt mod fata de celelalte fete.etc... daca se inroseste cand vorbeste cu tine inseamna ca simte ceva si te place, ca nu se inroseste asa degeaba. E posibil sa vorbeasca foarte mult cu tine...

daca e genu de fata mai timida e posibil sa te incerce sa vorbeasca cu tine. nu prea mult si sa incerce sa te bage in seama ceranduti ceva deschizand un subiect de vorba ceva ce ea stie ca iti place si tie...
Incearca sa vezi cum se comporta cu tine cum iti vorbeste, in orice caz daca si tu o placi pe ea vorbeste cu ea cheamo pe afara si tot felul de chestii, poate daca e si petreci mai mult timp impreuna ( ca prieteni ) cu fata care crezi ca te place o sa isi faca si ea curaj sa iti spuna ca te place ( sper sa te placa daca si tu o placi pe ea )tongue

5 răspunsuri:
| paynehunter a răspuns:

Ori e fericita cand vorbeste cu tine si mereu cu zambetul pe buze(tipul de fata cu ceva tupeu in ea), ori e rosie toata si tine privirea jos, poate chiar si capul putin inclinat cand vorbeste cu tine(tipul de fata mai rusinoasa)

| Niros19 a răspuns:

Buna in al doilea rand degeaba intrebi pentru ca din cate am observat fiecare fata se comporta altfel trebuie sa observi si sa dai mai multe detalii despre ce dar de obicei se da pe langa tine vorbeste cu tine si asa mai departe

| Dεεαღ a răspuns:

Pai in primul rand iti poti da seama daca te place dupa cum vorbeste si dupa cum se poarta. daca incearca sa se bage in seama cu tine si vorbiti mai mereu e posibil sa te placa.fi si tu atent si vezi cum se uita la tine:X

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Pai eu nu-s fata da de obicei asa imi facea ubi inainte sa fim iubiti... daca ii rea incepe sa fie rea cu tine sa te apere chiarlaughing cu ce voce vb cu tine sa... impartiti cevalaughing sh tot asa mai departe pai vezi cum se comporta alte fete sh aseamanale cu aia care crezi ca te iubeste eu asa am facutlaughing

| Gabitza96 a răspuns:

Pai, in primul rand te priveste intens, vorbeste mult cu tine (incearca sa se bage in seama), te apara, imparte ceva cu tine... dar o poti intreba direct ca iti va raspunde... Sper ca te-am ajutatwinking