| ing3rd3mon4u a întrebat:

vreau mai multe parereri. Dau vot+fundita!

intr'o relatie este bine daca fata ii face sex oral baiatului iar baiatul sa ii faca fetei?

mai are acel respect fata fata de baiat?
ce poate gandi baiatul despre fata?
ce parere aveti?

Cum se poate excita un baiat la maxim?

sper sa nu para cam aiurea intrebarile. dar nu prea stiu cam multe:-s...

Răspuns Câştigător
| Bianca1001Bia a răspuns:

Daca asta le place este ok pentru ei si se vor respecta la fel de mult precum o faceau inainte plus ca astfel de lucruri daca le faci nu se spun

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare cu educația sa, dacă este reciproc...
Este bine să te respecți, nu să-ți bați joc!
Pa, pa.

| soul2soull a răspuns:

Intr-o relatie se face ce se vrea atata timp cat amundoi sunt satisfacuti(le place ceea ce fac)

| Nolkyz a răspuns:

Atata timp cat e reciproc si nu e facuta in sila, treaba e ok.

| liljhon a răspuns:

Eu zic sa faci de toate cu ea ca sa nu-ti para rau dupa aia