| marishcot a întrebat:

vreau niste sfaturi.
vorbesc cu un baiat pe plan de amicitie.desi el nu prea pare sa faca asta pentru ca imi cumpara cadouri-recent de 8 martie mi a luat inel de aur. vorbim la telefon aproape zilnic. mi-a cunoscut si familia.se poarta foarte apropiat cu mine. dar nu se hotaraste si nu pomeneste de nimic serios. poate ii este greu.rusine nu stiu.

cum as putea sa abordez acest subiect cu el.sau cum sa ma port cu el ca sa inteleaga ca ne ar sta mai bine ca iubiti.
funda.big grin

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Nu intreprinzi nimic, pentru ca s-ar putea sa strici totul. De ce sa grabesti lucrurile, sau ai impresia ca intra zilele in sac?

1 răspuns:
| AncaAndreeaS a răspuns:

Mai asteapta un pic, daca vezi ca e la fel spune-i pur si simplu ceea ce simtit, daca nu te simti in stare spune-i pe ocolite acest lucru.