| anonim_4396 a întrebat:

Buna,vreau o parere sincerahee hee
Sunt urata?
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/......2356_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/......1745_n.jpg
Vreau raspunsuri cat mai sincere happy

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să te accepți așa cum ești, fiecare om este fumos în felul său.
Apropo, link-urile nu sunt funcționabile.
Pa, pa.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Chiar si si Elena Basescu?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Bună.
Gusturile nu se discută!
Pa, pa.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Don`t like.

| SugarLips a răspuns:

Linkurile nu mergsad eu as fi fost cea mai sincera cu tinesad

| MauiStatue a răspuns (pentru alinutzaap):

Urata nu esti si cred ca stii asta. Iubeste-te cum esti, nimeni nu-i perfect.

| SugarLips a răspuns:

Parerea mea, si sunt foarte sincera este ca esti frumoasa cand zambesti... Dar cand nu...nu prea. Incearca sa zambesti in pozehappy esti ok :* mai mult conteaza ce este in interior, nu in exteriorhappydar tu esti deja frumusica, sper sa fi frumusica si in interiorwinking

| Hangover a răspuns:

Frate urata? Pe bune..adica esti chiar dulce si frumoasa. urata in nici un caz...Da, gusturile oamenilor sunt diferite dar tu chiar esti frumoasa...si nemachiata. Cu o super sinceritate iti spun ca esti frumoasahappy Cu un rimel sau cand vei fi mare si iti vei face parul si altele cu sigurnta vei fi si mai frumoasa. Nu-i asculta pe cei care iti spun ca esti urata, doar invidiosii ar zice asta. Inca odata esti FRUMOASA:*. P.S. cu ft multa sinceritate >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vedeti ma ca face misto? a pus interdictie pe fb, nu are ce face si freaca menta pe-aici

| YumiSukinanda a răspuns:

Esti super ok. Daca cuiva nu-i place incearca sai dai inapoi cuvintele. Nu esti urata. fiecare e frumi in felul lui. iar tu esti draguta si stii sa te imbraci. esti frumos si deloc urata crede-ma. esti super ok!

| CityOfSatan a răspuns:

Linkurile merg, nu stiti voi sa le copiati! Nu esti urata, fiecare om e frumos in felul lui! Si tu, trebuie sa fi increzatoare, prin atitudine frumusetea se intensifica! Asa ca considera-te frumoasa!

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Mie nu mi se pare ca esti urata! adica esti ok.

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Puneti aici la profil poza si iti voi raspunde cand voi vedea

| GLu a răspuns:

Da-mi un msg la privat cu numele tau de pe facebook si iti voi spune

| Sbbbb a răspuns:

Nu eşti urâtă. Încearcă să te accepţi aşa cum eşti. Pa, pa.

| CafelutzzaCuLapte a răspuns:

Te rog, fara suparare ...ai cerut sinceritate.mie nu imi place cum arati.da esti uratica :d scuze.:d

| Nina95 a răspuns:

Pune pozele pe tyinipic, nu de pe facebook ca nu merge nimic, tu n-ai observat? Damn

| alexia999 a răspuns:

Nu esti urata. Esti frumoasaa! :*

| Andreea468 a răspuns:

Parerea mea este ca esti chiar draguta si imi place cum esti imbracata happy

| Ladybug25 a răspuns:

Vrei o parere sincera o parere sincera o sa primesti:NU ESTI URATA! nimeni nu este urat/urata....deci stai linistita :*