| ygna72 a întrebat:

Bunahappy Vreau sa atrag atentia unui baiat...si st cam timida. ce pot sa fac?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Gmcc a răspuns:

Daca iti e rusine fa rost de un id de mess si vorbeste cu el! Incetu cu incetu! Nu-i spune din prima ca il simpatizezi pentru ca poate sa si-o ia in cap si dupa e mai rau! Incearca sa vorbesti cu el: spune-i ca esti mai timida, ca tu poate vezi ceva pe viitor intre voi! Bafta!

2 răspunsuri:
| Mªdย a răspuns:

Chiar daca esti timida ...si iti doresti sa fi cu el nu mai astepta nimic :O:O o sa pierzi ceea ce iubesti.f'a primul pas:* Bafta multahappy

| Bogdan009 a răspuns:

Da esti buna te descurci laughing