| Panterra a întrebat:

Buna!
vreau sa devin cintareata, am voce
vreau mai bine sa imi testez vocea pe internet. ceva de inregistrare
si mai am inca o problema
nu am un cintec pe masura.adica unul bun.
poate imi dati voi unul.cintat de o fata sa fie roman si ceva de iubire tristete... orice ar fi. ceva frumos.multumesc anticipat funda

Răspuns Câştigător
| DeeaLoVe012 a răspuns:

Miley Cyrus - The Climb = E cam singurul cantec care sa aiba combinatie de iubire-tristete...Mie una imi place melodia si versurile. Daca iti place funda plz.

3 răspunsuri:
| KyraW a răspuns:

Aobe audition.Desi e complicat de folosit,e foarte bun.Pui acolo si negativele, si tot.Dar incearca si tu cu niste echipament mai profesional, macar cu un microfon mai bun.Si de cantat...depinde de vocea ta.Alege ceva mai vechi, ca sa-l faci mai pe placul tau

| DeeaLoVe012 a răspuns:

Miley Cyrus - The Climb = E cam singurul cantec care sa aiba combinatie de iubire-tristete...Mie una imi place melodia si versurile. Daca iti place funda plz.

| DeeaLoVe012 a răspuns:

Sa-mi dai si mie link-ul unde ai pus melodia vrea sa vad cum ti-a iesit big grin