| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa fac dragoste cu o fata cu care sunt impreuna de ceva timp si nu stiu cum sa fac etste prima data pentru mine ajutati-ma si pe mine plizz cum sa fac dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Mangaiere si dezmierdare. Cuvantul "petting" provine din englezescul "to pet" si inseamna a mangaia si a dezmierda. De fapt, petting-ul nu este altceva decat mangaierile pe intreg corpul. In acest caz, totul este permis, mai putin a face dragoste. Cand esti pregatit pentru petting? Petting-ul este un adevarat exercitiu pentru a experimenta cat mai mult sexul opus. Unii au aceasta experienta pe la 13-14 ani, altii la 16-17 ani nu se simt inca pregatiti. Cel mai bine este sa-ti asculti vocea interioara si sentimentele. Ele iti vor spune cu exactitate ce doresti. Nu te lasa presata de altii!

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Totul vine de la sine marius, dar daca aveti mai putin de 17 ani luati-o mai incet, aveti tot timpul din lume la dispozitie. Mai bine incepeti cu petting-ul, daca nu stii ce inseamna scrie pe google "petting" o sa iti apara raspunsuri. Poate asa nu o sa te mai gandesti la sex. Si daca tot o faci te rog din tot sufletul ia-ti un prezervativ, nu cred ca ai vrea sa te cheme cineva tatic.

| marius_3481 a răspuns:

Da pana aici am ajuns da mai departe noh intr-un fel mie teama sa nu se intample ceva