| Emilia23 a întrebat:

Bunahappy, vreau sa ma ajutatipuppy dog eyes, cum pot uita un baiathappy? sunt cu el de 2 luni si ceva si il iubesc happy dar vreau sa il uit asa e mai bine pentru mine. toata lumea imi spune ca e vagabont si sa stau cuminte. etc etcoh go on dar el ma iubeste foarte mult! doar ca sta cu toti prostii si nu imi placestraight face, si ai mei mi-au spus sa stau cuminte ca el e nu stiu cum! si la multa lume am spus sa nu se mai bage ca daca mie imi place e al meu si gata straight face, dar am auzit multe lucruri despre el care nu sunt deloc bune! si noi aproape suntem despartiti, si vreau sa-i spun sa terminam tot... dar nu stiustraight face o sa-i spun, dar el ma iubeste prea mult. si etc etcstraight face, dar el oricum o sa se mute din scoala measad si nu o sa ne mai vedemsad si sigur o sa-si faca altele pe acolooh go on si i-am zis asta si a zis ca nu poate sa-si faca altele cand ma iubeste pe mine si i-am spus ca da. dar nu o sa reziste tentatieilaughing si asa este.sad oh go on... si acum e un baiat foarte dragut care ma place.hee hee si nu stiu poate o sa fiu cu el, ca sa-l uit pe celalalt.dar nu stiu, dati`mi sfaturi sad puppy dog eyes va rog! love struck

4 răspunsuri:
| Youcandoit a răspuns:

Ma daca o sa se mute din scoala ta asta inseamna ca nu o sa-l mai vezi si ochii nevazuti se uita si eu zic sa nu il folosesti pe celalat baiat ca roata de rezerva(nu-i frumos)happy

| Plolice a răspuns:

Pune-ti intrebarea:tu il mai iubesti? daca nu te poti desparti de el ii va trece cu timpul

| ziggs a răspuns:

Cati ani ai lol... daca il iubesti si el te iubeste de ce sa nu fiti impreuna, chiar daca se muta din scoala ta si faza ca umbla cu toti prostii spune-i parerea ta despre asta si o sa te inteleaga daca te iubeste si are dreptate daca simte ceva pentru tine nu o sa se uite dupa alta...si cu baiatul ala care e dragut si te place, dal naiba data tu iubesti pe altu. sper ca te-am ajutatwinking!

| Caesar56 a răspuns:

Buna gandeste-te la altceva de exemplu la scoala sau la prajituri nu te iau peste picior imprieteneste- te si cu noul baiat