| asdas78 a întrebat:

Vreau sa ma combin cu o fata mai mare ca mine cu 2 ani. M-am cunoscut cu ea acum 10 luni si nu stiu cum sa fac sa ma combin cu ea. Ne-am mai prostit noi cand am jucat niste jocuri si am ajuns sa ne sarutam. Atunci neam mai apropiat. Dar totul s-a stins in vacanta de vara. Daca sti cumva cum sa fac sa ajung la inima fetei va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| ady080510 a răspuns:

Pai grabeste-te daca o placi...In primul rand ar trebuie sa o scoti undeva intr-un loc frumos care crezi tu ca i-ar placea si in care sa se simta in largul ei si acolo ii spui tot ce simti pentru ea, fii sincer fii tu fara replici de cocalar. Poate ca si ea simte acelasi lucru cine stie? diferenta de varsta nu e mare deloc succes

| asdas78 explică (pentru ady080510):

Nu e genul... Ei il place in parc unde mergem aproape zilnic...

| asdas78 explică:

Nu este genul care vrea sa iasa undeva (in oras) ea mai mult sta prin parc... Unde de mai multe ori sunt si eu