| Angelofdemon a întrebat:

Buna happy vreau sa ma ingras pentru ca sunt foarte slaba dar in schmb nu vreau sa fac burta vreau sa ma ingras doar la fund si sa mise mareasca sani mai repede sunt lata in solduri si imbracamintea arata oribil pe mine sunt adolescenta.
ce puteti sa imi recomdati si sa ma sfatuiti
va rog ajutati-ma.
dau fundita si voturi la cei care ma ajuta.:d

6 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Mananca bine, fa dragoste, miscare, fitness la sala

| NimenixD a răspuns:

Nu prea cred că ai cum să te îngraşi. Am o prietenă care este foarte slabă şi cu toate că mănâncă foarte mult ea tot nu se îngraşă. Poate este ceva din familie;-? Din câte ştiu eu de la ea, şi mama ei era aşa când era adolescentă. Dar apoi s-a îngrăşat, cu trecerea timpului vei reuşii să ajungi aşa cum îţi doreşti >:d

| maissner a răspuns:

laughing Deci eu am 17 ani si am aceeasi problema. Stau hainele pe mine ca pe gard(nu ca sunt plata ci ca nu am nici un pic de burta si hainele stau largi rau) si tot asa am soldurile mai late. Crede'ma ca am incercat sa mananc mai mult, si mancam si fastfood mult si tot nu m-am ingrasat. Deci nu prea ai sanse. Ci ca atunci cand nu o sa mai cresti in inaltime o sa incepi sa cresti in latine. Sau daca te casatoresti(sa faci sex). Eu prefer sa astept pana incep sa cresc in latime.

| bebebita a răspuns:

Buna si eu am cam aceeasi problema ma chinui de ceva timp sa ma ingras am as la 40 kg si am 18 ani jum.doctorii mi'au spus sa nu ma mai stresez pentru nimic si sa las tigarile mai moale sa mananc cat mai multa carne.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa pui pe tine ceva kg sau sa mai scazi din ele aici gasesti o multime de metode, diete si exercitii foarte bune, www.dietapentrutine.blogspot.com

| pattyxx a răspuns:

Sa sti ca exista la farmaci tot felul de pasatile pentru aceasta problema.ITI cumperi pastile de pofta de mancare daca nu ai si mananci cat vrei Dar trebuie sa faci sport.Si pentru fund mersul pe role