| Bastanul2018 a întrebat:

vreau sa o cer in casatorie pe prietena mea si as dori sa imi dati niste idei mai speciale... Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Pur și simplu ar trebui să petreci o zi întreagă alături de ea. Poate o excursie ceva. Fă-o să se simtă minunat, să fie fericită alături de tine. Apoi, poți să ii zici cât de mult o iubești și cât de mult înseamnă ea pentru tine. Și când și ea va zice că simte la fel, pur și simplu îi zici să inchidă ochii că ai o surpriză pentru ea. Și o ceri de nevastă.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Paris

| Violleta2022 a răspuns:

Mai astepta cativa ani sa o ceri in casatorie, abia v-ati cunoscut si se pare ca esti indragostit de pasarica ei, nu de ea.

| mihaicelsfant a răspuns:

Fai ce i palce iei mult

| f2ff2fl12f a răspuns:

Du-te cu ea intr-un parc de distractii iar in timp ce vezi ca e fericita si e momentul, ia-l in mana si gata happy sau o idee mai misto, ar fi sa faci un tort unde acolo sa fie inelul(o pui sa taie ea pe unde este inelul, cand vezi inelul, il iei si faci pasul) sa mergeti intr-un parc de distractii iar dupa vii acasa, si faci ce am spus mai sus. Un tort, o prajitura, ceva mai special si ar putea sa o surprinda happy sper ca te-am ajutat, cat de cat. Nu o lasa sa manance felia in care este inelul, pune-o sa taie in asa fel incat sa-l vada iar tu sa apuci sa il iei happy am 14 ani, eu asa as face laughing

| Almateeazender a răspuns:

Dacă sunteți elevi la liceu poți să o ceri de față cu toată clasa?

| Neutru34 a răspuns:

Ok, iti spun exact ce o sa fac eu cand o sa-mi vina si mie momentul. Am sa o duc la Paris, si in varful turnului Eiffel am sa o cer de sotie.

| Anonim1789 a răspuns:

Poti sa o scoti la intalnire si cand sunteti la locatia in care vrei sa o ceri ii spui sa iti dea ceva din geanta ei (locul in care pui inelul) si cand il scoate ii iei mana in mainile tale si ii spui ceva dragut, dupa care o ceri