| Pysyqtza2012 a întrebat:

vreau sa scap de un tip care ma place.adica el este prieten cu fostul meu iubit si cand ma intalnesc cu amicii vin si ei 2. i-am spus tipului astuia sa ma lase in pace ca nu ma imtereseaza si nu inceteaza deloc.cum pot sa scap de el?

7 răspunsuri:
| Bocanila a răspuns:

Omoara-l. Glumeam. Asta e o problema grea. spune-i frumos in fata raspicat. Dar sa nu-i ranesti sentimentele ca o-sa fii o nesimtita

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nr de tel pune-l in lista neagra

| MotanuJmekerit a răspuns:

Cheamal odata sa fiti intre 4 ochi si ii spui ca nu ai nevoie de el nu te intereseaza de el si sasi vada de viata lui in continuare. Apoi ii dai o palma daca comenteaza ca el nu va da napoi ca est fata laughing Bafta.

| Miki280 a răspuns:

Ai auzit ca indiferenta doare cel mai tare? Daca da, cred ca asta-i solutie. Nu-l baga in seama pe cel de care vrei sa scapi, pur si simplu il ignori si o sa vezi cum o sa iti fie mult mai usor.

| Outspoken19 a răspuns:

Il ranesti tare. nu te gandesti deloc ha? Ia gandeste-te.

| Pysyqtza2012 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsurile voastre.

| LittlePingu a răspuns:

Buna happy Poti discuta cu el, spune-i ca nu il placi si te deranjaza ca insista mereu pe aceasta tema. Trebuie sa intelegahappy