| angus a întrebat:

Vreau sa stiu daca mai are cineva o chitara ca asta http://www.senia.ro/baby-player-pack-set-chitara-acustic a-tenson-23677-3, si daca sunteti multumiti de ea. (dau funda) scuzati categoria e cea mai vizualizata

3 răspunsuri:
| impossible a răspuns:

Scz ca o contrazic pe fata de mai jos dar acustice sunt cam toate...doar ca acustica se imarte in x ramuri cu ar fi clasicatongue

| Ditzy a răspuns:

Sincer ia. ti clasica, chitara acustica din punctul meu de vedere nu e buna de nimic;]

| mattrix2 a răspuns (pentru Ditzy):

Va cantrazic pe amandoi...O chitara acustica e cu totul si totul diferita fata de un clasica.Eu am si electrica si acustica...Ti-as sugera un clasica pentru ciupit, daca nu ia-ti acustica.Cea electrica e mai scumba dar merita