| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa stiu si eu cum se face sex la ce ajuta lubrifiantul cum se foloseste si am auzit pe altii ca au ramas cu **** in vaginul fetei WHAT vreau sa stiu totttttt

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vaginul se lubrefiaza singur cand organismul fetei se pregateste de un act sexual. Lubrefiantul se foloseste ca supliment pentru o penetrare mai usoara, mai ales daca se foloseste un prezervativ pentru a reduce riscurile de rupere.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vrei să şti cam multe :))

Lubrifiantul se foloseşte atunci când vaginul fetei NU se lubrefiază ( "umezeşte" ) destul.

Cei care au rămas cu prezervativul în vaginul fetei sunt cei care NU au ştiut cum să-l folosească, au utilizat un prezervativ prea MARE ( pentru "obiectul muncii", pe care-l au în dotare ) sau au continuat actul sexual FĂRĂ erecţie!

Vezi alte DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Preludiul este lubrifiantul cel mai eficient. Faceti voi aia si uitati de restul.