| zuzu_4658 a întrebat:

Buna vreau sa stiu si eu mai multe despre zodia balanta. la femei big grin multumesc

3 răspunsuri:
| Cori_7775 a răspuns:

Buna. Si eu sunt balanta, asa ca o sa incerc sa iti spun din punctul meu de vedere ci nu neaparat de pe net. Intr-adevar, sunt foarte nesigura, dar nu ador sa merg la cumparaturi. Sunt putin cam lenesa intr-o oare care masura, dar daca am pe cineva care sa traga de mine e ok. Iubesc comoditatea, dar nu sunt genul care sa ma gandesc doar la mine. Ofer multa dragoste, iar daca am un iubit care imi acorda atentie foarte multa sunt cea mai fericita si as fi instare sa i ofer orice. Pe plan sexual suntem foarte romantice, celputin eu, urasc bruschetia si imi place ca partenerul sa ma alinte si sa ma mangaie senzual. Sunt foarte calma, as face orice sa nu fiu nevoita sa ma cert cu cineva, cu atat mai putin cu cel pe care il iubesc. Chiar daca ma cert cu el, dupa 5 minute totul se rezolva, adica cedez daca sunt vinovata si ne impacam. Sunt sociabila, si recunosc, imi place foarte mult sa flirtez si asta imi dauneaza intr-o oarecare masura.
Nu imi plac aventurile, dar daca nu sunt implicata intr-o relatie nu as refuza neaparat sa am o aventura, dar doar cu conditia ca acea aventura sa ramana un secret nestiut de nimeni. Poate mi-as insela iubitul, dar doar daca si aceasta ar ramane un secret. Inca ceva de care nu trebuie sa uiti. Pe femeia din zodia balanta niciodata sa nu o bruschezi si sa o tragi de par. Eu celputin urasc asta cu desavarsire. Imi place ca partenerul sa se joace in parul meu, dar nu sa fie brutal. Inca un amanunt care poate ti-ar folosi, noi suntem genul care acceptam egalitatile intre oameni, nu doar intre parteneri si ne deranjeaza in societate ca exista diferente intre oameni.

| Micutsaaa a răspuns:

Femeia balanta
Cea mai populara dintre femeile zodiacului. E de obicei foarte atragatoare. Atenta, inteligenta, crede in egalitate. Cauta armonia si o relatie profunda. Este calda, senzuala si feminina... DAR

- E vanitoasa, geloasa si indragostita de oglinda

- Adora excesele. Combate depresia prin terapie de cumparaturi

- Foarte rar cantareste aspectele unei probleme daca nu priveste vanitatea ei personala. Nu e proasta, dar gandirea rationala, asa cum o intelege restul lumii, nu are de a face cu ea. Este cea mai probabila candidata pentru multe operatii estetice

- Nu exceleaza la luarea deciziilor, adica nu e in stare sa ia vreo decizie, la fel ca si corespondentul ei masculin.

- Are o structura emotionala si un simt estetic extrem de ciudate. E fie o extrema, fie cealalta. O sa iti critice gusturile in aceste domenii, chiar daca e ceva gen „rade ciob de oala sparta"

- „Noi" e cuvantul ei preferat intr-o relatie. Se misca cu viteze supersonice cand vine vorba de relatii. Da-i un deget si iti ia toata mana. In final, o sa iti faca un set de reguli dupa care sa traiesti, reguli care privesc toate aspectele vietii. E ca un fel de planta parazita care se intinde si sufoca tot

- O sa ramana in viata ta mult timp dupa ce v-ati despartit. Nu pentru ca te vrea inapoi, ci pentru ca sa se asigure ca suferi fara ea. O sa iti pastreze numarul pentru o eventuala aventura. Nu, nu are nimic de a face cu tine, ci cu ea.

Sper ca te-am ajutat! happy

| Micutsaaa a răspuns:

Femeia balanta
Cea mai populara dintre femeile zodiacului. E de obicei foarte atragatoare. Atenta, inteligenta, crede in egalitate. Cauta armonia si o relatie profunda. Este calda, senzuala si feminina... DAR

- E vanitoasa, geloasa si indragostita de oglinda

- Adora excesele. Combate depresia prin terapie de cumparaturi

- Foarte rar cantareste aspectele unei probleme daca nu priveste vanitatea ei personala. Nu e proasta, dar gandirea rationala, asa cum o intelege restul lumii, nu are de a face cu ea. Este cea mai probabila candidata pentru multe operatii estetice

- Nu exceleaza la luarea deciziilor, adica nu e in stare sa ia vreo decizie, la fel ca si corespondentul ei masculin.

- Are o structura emotionala si un simt estetic extrem de ciudate. E fie o extrema, fie cealalta. O sa iti critice gusturile in aceste domenii, chiar daca e ceva gen „rade ciob de oala sparta"

- „Noi" e cuvantul ei preferat intr-o relatie. Se misca cu viteze supersonice cand vine vorba de relatii. Da-i un deget si iti ia toata mana. In final, o sa iti faca un set de reguli dupa care sa traiesti, reguli care privesc toate aspectele vietii. E ca un fel de planta parazita care se intinde si sufoca tot

- O sa ramana in viata ta mult timp dupa ce v-ati despartit. Nu pentru ca te vrea inapoi, ci pentru ca sa se asigure ca suferi fara ea. O sa iti pastreze numarul pentru o eventuala aventura. Nu, nu are nimic de a face cu tine, ci cu ea.

Sper ca te-am ajutat! happy