| SweetCandy a întrebat:

Vreau sa stiu si eu unde pot gasi on-line brosura din capamania 8/2010 AVON?big grinbig grinbig grin

Multumesc!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://produse-avon.blogspot.com/search/label/Campanie

3 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Inca nu a aparut 8-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu poti face comanda din campania 8 dar poti vedea catalogul pe linkul trimis de mine. Eu de obicei il folosesc sa vad daca produsele ies la promotii...

| allexutza_5235 a răspuns:

Suntem abia in campania 06/2010 si u vrei brosura 8? abia in campania 7 primeste in colet catalogul de campania 8... dar online nu o poti gasi decat la momentul potrivitwinking