| spawni a întrebat:

Vreau sa sun o fosta colega sa o invit in oras...De ce am emotii sa o sun sau parca am fluturi in stomac?! Cum se explica starea asta?

7 răspunsuri:
| Lorena7712 a răspuns:

Buna.
Revederea unei persoane dragi este foarte emotionanta. Ti-e dor de ea, asta creeand starea pe care o simti. Invit-o, stati de vorba si profita de timpul petrecut in preajma ei!

| Radeas1 a răspuns:

Ăăă....Normal că ai fluturi în stomac, frate. Îţi place de ea. Dacă o cunoşti destul de bine, poţi să o suni...Şi îi spui aşa : "Mi-ar plăcea dacă persoana noastră s-ar întâlni în liniştea unui restaurant. Ce părere ai? " Şi dacă zice da, atunci poţi să o inviţi. Fără emoţii, frate, trebuie sa ai sânge în coa*e că nu te însori cu ea.

| HueyFreeman a răspuns:

Este frica, frica de respingere.

| Adryan17 a răspuns:

Emotia revederii si poate ca ai si sentimente fata de eahappy

| Printzzesa a răspuns:

Buna. ai fluturi in stomac pentru ca ESTI INDRAGOSTIT! :p

| Danysan a răspuns:

Amice -asta e efectul premergator Dragostei-se lasa cu emotii si cu tremurici.Esti Indragostit de ea -dar mai mult de aspect :-p!

| mona a răspuns:

Esti indragostit de ea