| strawberrycool14 a întrebat:

Vreau sa va cer o parere! Abia am cunoscut un baiat dintr-o comuna si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el! Ce parere aveti? Eu nu prea sunt sigura de chestia asta, ca-l cunosc de 2 zile! Si nici nu l-am vazut decat in poze! Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| benefit96 a răspuns:

Ar trebui sa-l cunosti mai bine inainte de a incepe o realatie.Asta e pur pasiune.

| neutrino a răspuns:

Cum poti sa te gandesti sa fii cu cineva pe care nu-l cunosti? Eu sper ca a fost o gluma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşteaptă! Nu e bine să te grăbeşti.Ai răbdare şi cunoaşte-l.Doar nu vrei să pui suflet,iar pe urmă să fii rănită, pentru că există şi posibilitatea asta!
Cunoaşete-l, discutaţi, iar dacă te place o să înţeleagă.Nu te lăsa uşor. Întâlniţi-vă, iar pe urmă vei lua o decizie!

Succes

| AdEAdEAdElYnA a răspuns:

Nici sa nu te gandesti sa faci asa ceva.incercati sa va cunoasteti, sa vezi daca e baiatul potrivit...